Header Ads

Загрузка...

Не більше 50 км/год: українці бунтують проти нових ПДР


Не більше 50 км/год: українці бунтують проти нових ПДР


Українці в мережі активно обговорюють можливість обмеження швидкості на дорогах до 50 км/год

На такі зміни в ПДР у Верховній Раді зважилися після трагічної ДТП в Харкові.

«ПДР переписати легко, в Україні нікому контролювати виконання цього закону … Ще б написали закон щоб продажних суддів передушити і нових набрати, тоді будуть зміни», «Навіть якщо введуть, то це стосуватиметься простих буде, а це плем’я мажородепутатськемусорське як їздили, так і їздитимуть», – писали в мережі незадоволені українці.

Користувачі мережі відзначають, що карати треба водіїв як на авто за п’ять тисяч, так і 40 тисяч доларів.

«Але в нашій державі як завжди, гірше буде простим людям», – пишуть в мережі.


При цьому деякі вважають, що обмеження швидкості до 50 км/год це вже крайність. Також це може знову стати годівницею для поліції, як раніше було з ДАІ.

«Поки не буде фото та відео фіксації, толку не буде. Фотофіксація же не розбрає чиновник ти або крутий і.т.д.», – сказано в мережі.

У мережі додають, що ще потрібно суворіше контролювати видачу водійських посвідчень.

«Не продавати, як це зараз поставлено на потік, а дійсно видавати з навчанням в автошколах. З ліцензуванням автошкіл, щоб теж відповідали за те, на скільки адекватних водіїв випускають, створення переліку організацій, які видають медичні довідки водіям. З цього етапу потрібно починати, з дитинства в людях виховувати культуру поведінки на дорогах, а не тупо підвищувати штрафи», – вважають українці.


Нагадаємо, у зв’язку з останніми гучними смертельними аваріями на дорогах, уряд вирішив серйозно посилити штрафи і покарання для водіїв.