Header Ads

Загрузка...

Патрульного відсторонили через зупинку машини п’яної шишки з МВС


Патрульного відсторонили через зупинку машини п’яної шишки з МВС


Міністр МВС зазначив, що така ситуація неприпустима, коли поліцейські будуть боятися зупиняти п’яних водіїв

В Івано-Франківську патрульного відсторонили Леоніда Гончарука, який зупинив машину, за кермом якої перебував колишній полковник поліції, братом якого є працівник прокуратури. Про це інформує прес-служба МВС.

«Патрульна поліція Івано-Франківська зупинили авто з п’яним водієм. Ним виявився колишній полковник поліції, брат працівник прокуратури. Суд визнав вину обвинуваченого за статтями 130 і 185 за водіння у нетверезому стані та непокора поліції. Але останній поскаржився, що патрульні зламали йому мізинець при затриманні і суд усунув командира екіпажу Леоніда Гончарука від служби. Попереду суд над лейтенантом», – сказав Арсен Аваков.

Він зазначив, що генеральний прокурор пообіцяв взяти цю справу під особистий контроль і відреагувати на ситуацію.

Глава МВС підкреслив, що в понеділок, 23 жовтня, особисто нагородить лейтенанта Леоніда Гончарука та його колег за врятоване життя. Адже саме цей екіпаж, 5 липня, врятував життя чоловікові, який намагався повіситися на власному балконі. Тоді патрульні в останню хвилину встигли вибити двері на балкон і втягнути чоловіка в квартиру.


«За таку роботу поліцейські отримають заслужену нагороду. А за те, що наклав штраф на колишнього п’яного міліціонера піде під суд?», – зазначив міністр.

Він підкреслив, що така ситуація неприпустима, коли поліцейські будуть боятися зупиняти п’яних водіїв.

«Це дуже тривожні сигнали і потрібна миттєва рішуча реакція громадянського суспільства. Саме час підтримати і захистити нових поліцейських, дати їм опору служити і захищати – не зламатися під загрозою реваншу старих «вирішував» з нерозформованих судів», – сказав Аваков.

Нагадаємо,  в Києві поліцейські зламали руку жінці, яка порушила правила дорожнього руху.