Header Ads

Загрузка...

“Ви там геть їб****лися чи у вас передоз? Дуй Грузію рятуй, сміливець грьобаний” – Зорян Шкіряк відповів на ультиматум Саакашвілі. Без цензури.


“Ви там геть їб****лися чи у вас передоз? Дуй Грузію рятуй, сміливець грьобаний” – Зорян Шкіряк відповів на ультиматум Саакашвілі. Без цензури.

Шкиряк Зорян Несторович




Радник міністра МВС Зорян Шкіряк на своїй сторінці у Facebook відреагував на «ультиматум» Порошенку, який оголосили мітингувальники під Радою сьогодні ввечері. Пост вийшов, м’яко кажучи, емоційним.


Ох і налякав, бляха).
Гастролер Попандопуло і його маргинально-кримінальне оточення, ніяк не вгомоняться, їх пре нє по-дєтскі.
Знову оголошує якісь чергові ультиматуми і якісь «плани порятунку України»…
Якийсь сюр. Що ви там нюхаєте?
Реально, це вже виглядає на гостру параноїдальну шизу. Ви там геть *банулися чи у вас передоз? Там не поліцейські, там лікарі-наркологи і психіатри терміново потрібні. 
При чому тут цей чипушило до Украіни взагалі?
ПиzДуй Грузію рятуй, сміливець грьобаний. Оголошуй ультиматуми і своі «плани» президенту Маргвелашвілі чи своєму вічному опоненту Іванішвілі!
Штурмуй разом зі своїми бойовиками грузинський кордон, нападай там на поліцейських і прикордонників, захоплюй держустанови і площі в Тбілісі, оголошуй там «мобілізаціі і революції», вперед!


Схаменися вже, в решті решт! Ти ж бачиш, що ти тут нахер нікому не потрібний. Українці мудрі, Міша. Вже давно розкусили і зрозуміли твою справжню огидно-падлючу сутність. Навіть не думай!

Але ж ні, в Грузію їхати сцить.
Бо знає, що там моментально насиплють «по самі помідори», посадять в тюрму, або просто голову відстрелять.

А тут йому супер, демократія, якщо не повна анархія. Роби, що хочеш і тобі за це нічого не буде. Класно.

Гляньте на нього, херой коксамитових ліворуцій. Вже остаточно від безкарності і перенюху дах підриває.

З твоїм фейковим «Мішмайданом», з 200-300-ми проплаченими Медведчуком-Григоришиним ботами і частиною угрупування Костіка, тільки ультиматуми оголошувати.
Батальйон «в‘язаних шапочок» залякуй, дурень.

Я так відчуваю, що з такими темпами, скоро зберуться небайдужі кияни, котрі замахалися від тотальних заторів, безідейних фейкових протестів і безладу в центрі міста, прийдуть справжні Воїни АТО і справжні учасники Революції Гідності, і оголосять тобі такий ультиматум, що прийдеться потім поліціі вже ваші сраки рятувати. Ідіоти. Сором.