Header Ads

Загрузка...

Батальйон нардепа Семенченка відрікся від протестів під Радою


Батальйон нардепа Семенченка відрікся від протестів під Радою


Батальйон “Донбас-Україна” і його військовослужбовці жодного відношення до акцій під Верховною Радою не мають, а всі заяви нардепа від “Самопомочі” Семена Семенченка є не більше ніж піаром.

Про це повідомив командир 46 окремого батальйону спеціального призначення “Донбас-Україна” В’ячеслав Власенко на брифінгу в Києві, передає “112 Україна”.

Він наголосив, що подібні акції розхитують економічну і політичну ситуацію в країні, що йде “на користь виключно країні-агресору РФ”.

Він нагадав, що раніше вже проходили різні акції, де вони брали участь на чолі з Семенченком, це були акції щодо боротьби з бурштином, незаконним бізнесом насправді.

“Виявилося, що вони хочуть забрати собі цей бізнес. Це була акція з нібито захисту аграріїв, насправді це робилося за гроші однієї сторони конфлікту. Ми пам’ятаємо акції, що проводяться на Кримському перешийку під девізом “звільнення Криму”. Це насправді піар. Тепер ми цих людей бачимо під Верховною Радою. Вони намагалися нам показати це як третій Майдан. Мені неприємно, що ця “акція” взагалі може порівнюватися з Майданом”, – сказав він.

Власенко додав, що засуджує використання військових атрибутів у власних інтересах.

“Ми зібралися тут для того, щоб висловити не тільки цю думку, але і головне – категорично засудити і заборонити використовувати військові атрибути й атрибути і шеврон батальйону “Донбас” у своїх власних інтересах”, – підсумував він.