Header Ads

Загрузка...

Було холодно: у Саакашвілі під Радою з’явився будинок ескімоса


Було холодно: у Саакашвілі під Радою з’явився будинок ескімоса


Екс-президент Грузії і колишній губернатор Одеської області Міхеїл Саакашвілі провів першу ніч в наметі під Радою

Як повідомив політик, було холодно – вночі температура досягала 4 градусів морозу. Зігрівався за допомогою буржуйки.

До теперішнього моменту частина наметового містечка огороджена, при вході на його територію у журналістів просять пред’явити посвідчення представника ЗМІ. Крім того, з’явився білий намет-іглу. В ньому будуть проводитись зібрання для участників протесту, лекції, інформування виборців.
Нагадаємо, про своє рішення переїхати в наметове містечко під стіни Ради Міхеїл Саакашвілі повідомив 24 жовтня. Сьогодні ввечері, 25 жовтня, політик має намір провести під будівлею парламенту мітинг, на який він кличе киян.

«Однозначно Порошенко хоче мене заарештувати. Я свідомо йшов на цей ризик. Я знав, що зі мною можуть так вчинити, але з іншого боку я їхав, тому що не можна віддавати народ цим баригам, не можна віддавати Україну на відкуп. Тому завтра о 7 годині ми збираємося на площі. Я хочу запросити киян і людей, які хочуть приїхати, щоб ми зібралися завтра говорити про майбутнє», -заявив Саакашвілі, додавши, що учасники пікету, який розпочався 17 жовтня, розійдуться, коли президент і парламент приймуть їхні вимоги.Вони незмінні: скасування депутатської недоторканності, зміна виборчого законодавства, створення антикорупційного суду.

«Люди чекають 7 листопада … Парламент обіцяв, президент обіцяв виконати, якщо вони це виконають, то люди розійдуться», – пояснив Саакашвілі.