Header Ads

Загрузка...

Мати он чорна, як тінь, її взагалі не видно, вона страшна ходить. Саша був її єдиним сином. У Сумах попрощалися з третьою жертвою харківського ДТП.


Мати он чорна, як тінь, її взагалі не видно, вона страшна ходить. Саша був її єдиним сином. У Сумах попрощалися з третьою жертвою харківського ДТП.

У Сумах поховали 27-річного Олександра Євтєєва, який став жертвою страшної аварії у Харкові, яку скоїла 20-річна Олена Зайцева.

Про це повідомляє ТСН.

Олександр Євтєєв був єдиною дитиною в сім’ї.

«Мати он чорна, як тінь, її взагалі не видно, вона страшна ходить», – каже дядько загиблого Володимир Тимошенко.


Попрощатися з Олександром прийшли його сумські друзі та однокурсники. Він навчався в Харківському університеті, де зустрів свою майбутню дружину. «Вони тільки недавно з’їздили в медовий місяць, тільки повернулися», – каже однокласниця Олександра Наталія Іваницька.

Він – успішний айтішник, вона – фахівець іноземної компанії, влітку тільки-но одружилися. Того дня обидвоє поверталися з роботи, домовилися зустрітися на світлофорі із сестрою. Олександр загинув на місці, дружина та її сестра вижили – вони в лікарні у тяжкому стані.


Оксана вчора прийшла до тями, але про ДТП вона взагалі нічого не пам’ятає. Рідні їй сказали, що вона впала зі східців, а про смерть чоловіка досі не розповіли – сказали, що Сашко в терміновому закордонному відрядженні. Для винуватця аварії родичі вимагають найсуворішого покарання.

«Цих уродів на дорогах… На кожному кроці оці сопляки на крутих машинах, пальці зігнули – кувалдою не розігнеш. Нікому діла нема до них», – обурюється дядько загиблого.