Header Ads

Загрузка...

Боляче дивитись: у мережу злили фото знищення українських скарбів


Боляче дивитись: у мережу злили фото знищення українських скарбів

Що ми залишимо наступним поколінням українців?

У мережу злили фото незаконної вирубки лісу в українських Карпатах. Колони автомобілів з лісом-кругляком прямують у невідомому напрямку на Івано-Франківщині.

Про це пише глава Івано-Франківської асоціації учасників АТО Василь Андріїв на сторінці в Facebook."Субота вечір... назустріч десятки перегружених лісовозів... які везуть кругляк по розбитій вщент дорозі... Зранку з козаками виїзд. Тільки на одній ділянці купа за купою зрубаного молодого лісу, чекає свого часу на чергову погрузку... Попереду вже лисі гори, дорога техніка і "відпочиваючі" після важкої праці лісоруби", - пише чоловік.

Навіть не зважаючи на те, що місяць тому до регіону завітав президент Петро Порошенко та наголосив про неминуче покарання за незаконне знищення лісів, на попередження, очевидно, не відреагували."У нас є прокуратура, поліція, керівники держлісагентства, обласна державна адміністрація, контролюючі органи?.. В нас дозволено вирубувати молодий ліс? Чи він став уже діловим? Скільки можна красти? Коли ви всі вже наїстеся!.. Що ви нашим дітям залишите?.." - запитує Андріїв.

Як зазначив автор посту, навіть спеціалістом не потрібно бути, щоб зрозуміти, що масштаби знищення колосальні. Про це також свідчать світлини, які опублікував Василь Андріїв.