Header Ads

Загрузка...

"НА МЕНЕ РИНУЛАСЯ ЦЯ ЗГРАЯ СПРАВЖНІХ КРИС" - ІРИНА ГЕРАЩЕНКО ПРО ДЕПУТАТІВ САМОПОМОЧІ


"НА МЕНЕ РИНУЛАСЯ ЦЯ ЗГРАЯ СПРАВЖНІХ КРИС" - ІРИНА ГЕРАЩЕНКО ПРО ДЕПУТАТІВ САМОПОМОЧІ


Обличчя Самопомочі. Виступили зі своім законопроектом, потім в обговоренні. І коли Парубій вийшов з президії, а Сироід сховалася і я залишилася сама, продовжуючи засідання і по регламенту надаючи слово іншим фракціям, на мене ринулася ця зграя справжніх крис, з - за спини, виривати мікрофони і громити президію. 

Я не боюся бойовиків, я не боюся бувати на фронті , я потрапляла під обстріли. Цих підступних осіб тим більше не боюся. Підлі і підступні. Мікрофони пошматували так звані нові обличчя - єврооптимісти войцицька, Соболєв, Пастух, Семенченко і Ко.

Мені вдалося зберегти витримку. Хоч було гидко. Самопоміч в 2015 ГОЛОСУВАЛА за особливості місцевого самоврядування в ОРДЛО. В тому числі всі , хто виривав сьогодні мікрофони. А сьогодні зірвали голосування, яке визнавало РФ агресором й законопроект, через який вчора казалися росіяни й їхні посіпаки в Мінську. Вони підігріють Кремлю ( не вперше) й роблять все, аби з РФ зняли санкціі нашими руками. Вони не дали можливості сьогодні суспільству почути виступи фракцій, всі ЗА і ПРОТИ. Блокада ОРДЛО, влаштована цією фракцією, допомогла Путіну вкрасти підприємства Донбасу, й обійшлася українському бюджету в 1,7 морд гривень втрат бюджету 1 млрд доларів експортних поступлень. Танці на війні - це іх дикі танці.