Header Ads

Загрузка...

МОВА НЕ ПРО ПОВЕДІНКУ ПАРАСЮКА АБО ВИННОСТІ ГЕЛЕТЕЯ. ДМИТРІЙ ЧЕКАЛКІН.


МОВА НЕ ПРО ПОВЕДІНКУ ПАРАСЮКА АБО ВИННОСТІ ГЕЛЕТЕЯ. ДМИТРІЙ ЧЕКАЛКІН.Недоторканний Парасюк “розпустив ноги” на Гелетея…
Завжди попереджав, що українська політика небезпечна не лише для фізичного, а й для психічного здоров’я…
Шкода, що недоторканість знімуть лише з 2020 року…

“Ми дуже цікавий народ.

Ми хочемо швидких змін і реформ, але самі днями забуваємо винести сміття і тижнями ремонтуємо ту саму розетку, що попросила дружина.

Ми нарікаємо на тотальну корупцію, але самі ж із задоволенням заносимо в потрібні місця, що б вирішити. Ну і всюдисущі куми запорука нашого успіху в чиновницьких коридорах. Та й взагалі приємніше “по блату” ніж “по закону”.

Ми не віримо в чесні вибори, самі ж беремо “гречку” за свій голос і ставимо галочку не особливо замислюючись за кого, а потім нарікаємо що при владі якісь мутні типи, які не хочуть робити нам добре і вести до Європи.

Ми як той комічний вахтер з телевізора – напаскудити в своєму під’їзді, а потім робимо круглі очі і обурюємося.

Ні, я не пропоную починати з себе, хоча це корисна навичка, я просто прошу проводити логічні ланцюжки через всю канву подій, що б ясно розуміти, чому ми прийшли до того до чого прийшли і куди ми всі йдемо.

І коли хтось із нас буде писати коментар на кшталт цього: “З одного боку Парасюк поводиться не так як належить народному депутату, а з другого як з ними інакше?” – подумав, що так само можуть і з нами, а приводів в цьому житті ой як багато.

Вранці добираючись на особистому транспорті на роботу, подання з ноги просять як мінімум пара-трійка водятлів і така ж кількість пішоходів.

Мова в пості не про поведінку Парасюка або винності Гелетея.

По суті вони, як і ми разом з ними з одного корита. І як хочеться сполоснути нарешті це корито чистою водою, а муть і цвіль вилити кудись подалі, але має видно пройти ще час …”