Header Ads

Загрузка...

Відео. "Ми не прийшли сюди змінювати ср*ки на унітазах..." Активіст з Харкова Дмитро Кравченко про мету протестів на Грушевського


Відео. "Ми не прийшли сюди змінювати ср*ки на унітазах..." Активіст з Харкова Дмитро Кравченко про мету протестів на Грушевського


Дмитро Кравченко, активіст з Харкова, учасник Блокади розповідає, що у військовому таборі на Грушевського багато учасників блокади торгівлі з окупантами, добровольців.

"Таборів в нас два – військовий та громадський, але вимоги в нас одні і ті ж самі. Виникає питання до влади: вимоги ці прописані в їхній коаліційній угоді. Що заважає їм виконати їхні обіцянки, які вони давали перед виборами. Ми нічого надзвичайного не вимагаємо, ми вимагаємо виконати їхні ж передвиборчі обіцянки. 

Нам важливо змінити систему, форму правління нашої держави з олігархічної на народну. Пропаганда по телевізору перекручує все, а у багатьох людей тут по 2 вищі освіти.

Я приїхав сюди відстоювати свої права, права свого народу, жити в нормальній державі, щоб законність була одна для всіх. Нам потрібен чесний суд, який покарає всіх чиновників і розірве цю кругову поруку, який сформується під контролем громади, можливо, під контролем європейських партнерів".

Він наголосив, що всі масштабні розкрадання зводяться до першої особи, тому й питання щодо нього і він це все саботує.

Приєднуєтесь, підтримуйте хоча б на місцях, вимагайте. Тільки тиск суспільства допоможе змінити нашу країну, зверху вони ніколи не змінять нічого!