Header Ads

Загрузка...

Київ завмер перед масовими заворушеннями, центр «захопили» силовики


Київ завмер перед масовими заворушеннями, центр «захопили» силовики

У центр Києва стягують нові сили Нацгвардії

Про це повідомляє відділ комунікації столичної поліції.

Зокрема, відомо, що підкріплення правоохоронцям йде у зв’язку з футбольним матчем. Силовики побоюються масових заворушень. За інформацією копів, під час спортивного заходу за порядком стежитимуть близько 1 000 правоохоронців. Нести службу поліцейські і військовослужбовці Національної гвардії будуть безпосередньо біля стадіону, але також на зупинках громадського транспорту та в метрополітені.

«Закликаємо уболівальників, жителів і гостей столиці не порушувати закон і дотримуватися встановлених правил поведінки», – звертаються правоохоронці.

Нагадаємо, сьогодні, 22 жовтня, на НСК «Олімпійський» відбудеться матч чемпіонату України з футболу між командами прем’єр-ліги «Динамо» (Київ) і «Шахтар» (Донецьк).

Також у зв’язку з цим, з 18:30 до 19:30 станція “Олімпійська” буде закрита на вхід і вихід, “Палац спорту” на вихід, “Площа Льва Толстого” на вхід. Потяги в цей проміжок часу будуть слідувати повз станцію “Олімпійська”. Крім того, після закінчення футбольного матчу можливе обмеження на вхід для пасажирів на станціях “Олімпійська”, “Палац спорту” і “Площа Льва Толстого”.

Паралельно з цим, величезна кількість правоохоронців чергує в урядовому кварталі, де сьогодні сталася бійка із застосуванням сльозогінного газу.