Header Ads

Загрузка...

Відео. Забудьте про правосуддя: у Зайцевої з’явилися могутні друзі .

Відео. Забудьте про правосуддя: у Зайцевої з’явилися могутні друзі .


Розслідування справи підозрюваної в скоєнні кривавого ДТП в Харкові Олени Зайцевої триває, але з кожним днем ​​все більше чуємо голоси скептиків, які не вірять, що правосуддя буде справедливим.
Причина тому – гроші і зв’язки сім’ї мажорки. Як відомо, її вітчим – Василь Зайцев, відомий харківський бізнесмен. Він є президентом ТОВ “Група – Тайфун”. Зараз займає посаду голови правління і гендиректора ПрАТ “ВТП” Укренергочормет “, яке працює на ринку енерготехнологій. У 2012 році він удостоївся Державної премії в галузі науки і техніки.

Виявилося, що у бізнесмена є не тільки гроші, але і дуже впливові люди у владі. Зокрема мова йде про народного депутата Михайла Добкіна. Про те, що Зайцев – його давній друг, скандальний політик категорично заявив під час телефонної розмови з мером Харкова Геннадієм Кернесом, коли просив допомогти з виділенням своєму товаришеві земельної ділянки кілька років тому. Відповідну аудіозапис оприлюднили в мережі.У той же час в інтерв’ю ЗМІ 20 жовтня, коли в суді обирали запобіжний захід для Олени Зайцевої, Добкін заперечує, що знає цю сім’ю.

Як писав інформаційний портал “Знай.uа”, захист мажорки активно працює над тим, щоб перевести водія іншого автомобіля, Volkswagen Touareg, зі статусу свідка в статус підозрюваного. Саме про цю іномарку вдарилася Зайцева на Lexus, після чого її машину кинуло на пішоходів. В результаті ДТП загинули п’ятеро людей, ще шестеро з важкими травмами госпіталізовані.