Header Ads

Загрузка...

Його вже бояться: що пишуть у мережі про Вакарчука-президента


Його вже бояться: що пишуть у мережі про Вакарчука-президента


Святослав Вакарчук користується набагато більшою прихильністю українців, ніж численні політики

Більш того, значна частина населення країни хоче бачити відомого виконавця президентом. Про це свідчать численні коментарі у соціальних мережах.

«Рейган був актором. Розвалив СССР одним пальцем. Вакарчук має пристойну освіту, на відміну від багатьох депутатів», «Не олігарх, не продажний, не дибіл. І, судячи з коментарів , його вже бояться», «Підтримую з вірою, надією і любов’ю!!!! не підведи не обмани, не убий останню нашу спробу…. Бог воздасть усім і за все», – пишуть в інтернеті.

«Якщо він й справді буде балотуватися у президенти – я вперше в житті за енну кількість часу піду голосувати», «Він розумний не пов’язаний з олігархами. Рейган теж був артистом. А що наших президентів хтось учив ними бути. Вони вчились як красти приватизовувати на свою користь. Треба кардинально міняти ці всі старі рожі мають піти. Депутатом він був тому і пішов, бо не міг дивитись що творилось. Зміни і тільки зміни», – вважають користувачі мережі.

Однак, не всі вважають, що президент з Вакарчука вийде такий само хороший, як виконавець.

«Нехай робить те, що вміє – співати», «Краще залишитися кумиром і легендою мільйонів, чим бути розіпятим тимиж мільйонами», «Не погоджуйся, Вакарчук… Невдячні виборці вже через рік будуть колотити дірьмо, щоб вилити на тебе. Співай краще для народу. Це в тебе дуже і дуже гарно виходить. Я знімаю своі депресії тільки слухаючи тебе», – пишуть у мережі.

Зазначимо, соціологи вважають відомого співака Святослава Вакарчука популярнішим, за низку українських політиків-важковаговиків. Зокрема, згідно з результатами дослідження, проведеного 5-11 жовтня Центром SOCIS, за Вакарчука готові проголосувати 14,8% виборців, а за чинного президента Петра Порошенка майже 17% (16,9%) українців.