Header Ads

Загрузка...

Близькі поділилися зворушливими спогадами про загиблу в Харкові


Близькі поділилися зворушливими спогадами про загиблу в Харкові


Родичі дівчини розповіли про її життя і плани

У лікарні 26 жовтня померла постраждала в трагічної аварії в Харкові Діана Берченко. Тоді Олена Зайцева на Lexus влетіла в натовп людей посеред міста. Дівчині було всього 20 років.


Діана, як і старша сестра Оксана, працювала в аутсорсинговому контактному центрі Global Bilgi в рідному для них Харкові. Вона отримала диплом Харківського державного університету харчування та торгівлі.

Мати сестер розповіла, що 18 жовтня у неї не було поганих передчуттів і тільки головний біль дошкуляв. Вона чекала ввечері повернення Діани. Молодша дочка два місяці тому перебралася в Дніпро до свого хлопця. До Харкова лише іноді приїжджали.


Оксана з Діаною були дуже дружні, намагалися проводити разом кожну вільну хвилину. В той день вони домовилися після роботи в посидіти в кафе, куди підійшов і Саша.


"Незадовго до трагедії ми розмовляли з Діаною по телефону. Вона сказала, що вже прямує до станції метро "Історичний музей", яка виходить на вулицю Сумську, і скоро буде вдома. На метро до нас на Олексіївку хвилин десять добиратися. Я навіть не встигла нічого поганого запідозрити, як раптом подзвонив Юра, хлопець Діани, і повідомив, що в Харкові на Сумській вулиці сталася страшна аварія, він не може зв'язатися ні з Діаною, ні з Сашею, ні з Оксаною. Ми з чоловіком тут же відправилися на місце події . Але нікого зі своїх близьких там не виявили - постраждалих встигли відвезти. Кого в лікарні, кого в морг ", - ділиться спогадами жінка.


Хлопець Діани Юрій Фоменко розповів, що відразу після аварії намагався зателефонувати ній, але в трубці почув голос незнайомого чоловіка. Той, за його словами розповів, що сталася серйозна аварія, багато загиблих, а постраждалих відвезли медики. Коли Юрій спробував зв'язатися з її сестрою і хлопцем, то їх телефони мовчали. Лише після цього він зателефонував мамі Діани, але виявилося, що вона ще нічого не знала.


У першу добу щодо Діани лікарі не могли дати жодних позитивних прогнозів. Вона отримала дуже важку черепно-мозкову травму, ушкодження органів грудної клітини, втратила багато крові. Після проведених операцій стан дівчини вдалося стабілізувати, однак сьогодні вона померла.