Header Ads

Загрузка...

“Я гордий тим, що 6 років був частиною такого важливого для всієї країни проекту.” Стало відомо чому Дмитро Карпачов покидає телеканал СТБ
Дмитро Карпачов, який протягом 6 років був єдиним ведучим гостросоціального проекту “Один за всіх”, прощається з каналом СТБ. Про це він особисто повідомив учора, 3...

Дмитро Карпачов, який протягом 6 років був єдиним ведучим гостросоціального проекту “Один за всіх”, прощається з каналом СТБ. Про це він особисто повідомив учора, 3 червня, у фінальному випуску сезону ток-шоу “Один за всіх”.
“Я гордий тим, що 6 років був частиною такого важливого для всієї країни проекту і допомагав в студії “Один за всіх” домагатися справедливості. Я багато віддав цій програмі, і тепер хочу весь свій час присвятити родині й власній справі. Я вдячний команді проекту і знаю, що вона вже працює над тим, аби в новому сезоні ви побачили не менш важливі і резонансні історії. І я впевнений, що ви приймете нового ведучого так само тепло, як колись прийняли мене”, – звернувся Дмитро до телеглядачів.

Керівник творчого об’єднання, що створює “Один за всіх”, Наталя Франчук зазначає, що її команда дуже тепло розстається з Дмитром і дякує за сотні випусків, в яких він допомагав героям проекту добитися правди і притягнути винних до відповідальності.

“Проект “Один за всіх” не планувався нами як авторський, але, завдяки Дімі, він став важливим і для мільйонів телеглядачів, і для героїв програми, які їхали по справедливість не просто до нас в студію – вони їхали до Карпачова. Їм треба було почути саме його слова та отримати його допомогу. Від себе особисто додам, що Діма – великий професіонал, і тому я впевнена, якою би новою справою він не зайнявся, все вийде на найвищому рівні”, – коментує Наталя зміни в проекті.

Не дивлячись на те, що для телеглядачів проект із сьогоднішнього дня йде на літні канікули, його команда вже активно готується до осіннього сезону. І обіцяє зовсім скоро оголосити, хто стане новим ведучим або ведучою “Один за всіх”.

“У новому сезоні ми, як і раніше, ставимо перед собою одну мету – висвітлювати найважливіші події та піднімати непрості теми. І, міркуючи над кандидатурою нового ведучого або ведучої, шукаємо того, хто зможе зберегти психологічну глибину проекту, провести серйозний аналіз причин і наслідків вчинків героїв, як це було в нашій студії всі 6 років. І привнесе новий погляд на ситуації, з якими стикаються наші герої”, – розповіла Наталія Франчук.