Header Ads

Загрузка...

«Четвертій дитині чоловік зрадів ще більше»: Популярна українська телеведуча в черговий раз стане мамою Відома українська телеведуча Валентина Хамайко приголомш...


Валентина Хамайко вагітна: родина чекає на четверту дитину Главная › Материалы на украинском языке › Валентина Хамайко вагітна: родина чекає на четверту дитину 2018-06-08 4500 Ты можешь прочитать эту статью на русском У п’ятницю 8 червня в ефірі Сніданку з 1+1 багатодітна мама, телеведуча і кулінар Валентина Хамайко оголосила грандіозну новину і приголомшила всіх – вона знову вагітна, і їх велика родина Хамайко-Оністрат чекає на четверту дитину! 4

Насправді здійснилася давня родинна мрія, адже, як зізнається ведуча, доньки, син та чоловік Андрій давно – вже кілька років просили маму-дружину Валю народити ще одне маля. Валентина вирішила поділитися найважливішою новиною з глядачами і показати свою першу родинну фотографію разом з маленьким животиком. 

Також в родини вже є відео першого УЗД, яке передивляються діти і бурхливо радіють, коли бачать крихітку — його Валентина Хамайко теж продемонструвала фанам. Зіркова матуся потішила всіх прихильників новиною, що не планує йти в декрет і буде радувати нас в ефірі «Сніданку.Вихідний» весь цей чудовий час очікування. А ще Валентина відверто розповіла, як зреагував на четверту вагітність її чоловік. 

Загрузка...


«Четвертій дитині чоловік зрадів ще більше, мені здається, ніж першій… а для мене це стало великою підтримкою і розвіяло усі переживання! Кожна дитина для мене як вчитель. З ними я змінювалась і зростала як особистість, набиралась мудрості і терпіння. Наші діти — це наші вчителі! І ми щасливі появі нового життя у нашій родині!) 

Всі переживання щодо того як все встигнути… відійшли самі собою, а натомість прийшла впевненість і внутрішній спокій! Як жінку мене тішить реакція чоловіка і старших дітей: усмішка не сходить з їх облич як тільки мова заходить про малечу» — розповіла щаслива матуся Валентина Хамайко.

Источник: https://liza.ua...