Header Ads

Загрузка...

Януковича хотіли спалити живцем, - Павленко

Результат пошуку зображень за запитом "янукович в паніці"

 
Колишній начальник служби безпеки екс-президента Віктора Януковича Володимир Павленко заявив, що радикально настроєні активісти Майдану планували заживо спалити керівника держави, якщо не вдасться вбити його іншим чином, повідомляє Українська правда. 

 Про це він заявив в Оболонському райсуді Києва у п'ятницю, де надавав покази як свідок з боку сторони захисту. 

 На запитання адвокатів, що давало йому зрозуміти, що життя Януковича під загрозою, він зазначив, що до нього весь час надходила інформація про те, що плануються замахи та напади з боку опозиції, зокрема, під керівництвом Олександра Турчинова, Андрія Парубія та Дмитра Яроша. 

 За його словами, спочатку вони планували спровокувати мітингувальників, привізши на Майдан Незалежності бензовоз та підірвати його там, а потім перекласти всю вину на діючу на той час владу. 

Загрузка...


 "Ми це завчасно виявили та змогли запобігти цьому", - сказав Павленко. На запитання головуючого судді Владислава Дев'ятка, від кого йому надходила подібна інформація, він відмовився називати прізвище, зазначивши, що боїться за долю цієї людини, оскільки в Україні "вбивають свідків та розправляються з журналістами". Його попередили про кримінальну відповідальність за ненадання свідчень.Читайте більше тут: http://expres.ua....