Header Ads

Загрузка...

В КРЕМЛІ Б’ЮТЬ НА СПОЛОХ. НАЙЖАХЛИВІШИЙ СОН ПУТІНА ПОЧАВ ЗБУВАТИСЯ. СЬОГОДНІ У ЛЬВОВІ ВІДБУЛАСЬ ДУЖЕ ЗНАЧНА ТА СИМВОЛІЧНА ПОДІЯТе чого так боявся Путін почало збуватись. Сьогодні 8 червня на аеродромі у Львові почерзі приземлились 5 американських літаків ВПС США КС-135 Stratotanker/ 

Відзначається, що військова авіація прибула до України для проведення навчань, які проходять з 4 по 16 червня. Їх використовують для збільшення радіусу дії стратегічних бомбардувальників. Розгортання KC-135 на території України – це частина американської стратегії захисту європейських союзників, зміцнення безпеки в Східній Європі і поліпшення військової взаємодії між країнами-членами НАТО і партнерами.

За наявними даними, американські літаки прилетіли до Львова з декількох авіабаз: RAF Mildenhall (Великобританія), McConnell AFB (Канзас, США), Beale Air Force Base (Каліфорнія, США) і бази Національної гвардії США в Іллінойсі.

Загрузка...


Літаки KC-135 Stratotanker будуть брати участь в навчальних місіях з 4 по 16 червня 2018 року.

Також відомо що ці літаки прибули з 150 американськими військовими на борту. Ці військові будуть брати участь в навчаннях. 

Нервові та істеричні заяви Путіна, про те що Россія не допустить розгортання баз НАТО біля своїх кордонів та стратегічних навчань НАТО під боком у РФ до уваги американцями аж ніяк не беруться.

Джерело fakty.ictv.ua